Dobry rezultat dla zespołu AC Milan. Remis na Old Trafford

Nożna piłka to jedna z najmocniej sławnych sportowych dyscyplin w całej Europie i to nie jest żadną tajemnicą. Prawie codziennie przed odbiornikami siada wielu fanów, którzy mają chęć obejrzeć swoich faworytów na placu gry. Chociażby z tej przyczyny zaprojektowane zostały różnego typu rozgrywki, które gromadzą najwybitniejsze ekipy w całej Europie. Obecnie najbardziej emocjonującymi rozgrywkami jest Champions League. To tam można zobaczyć najlepsze zespoły z Europy zakończonego sezonu. Istnieje jednak także Liga Europejska, do której rywalizują między sobą trochę mniej skuteczne zespoły. To jednak nie znaczy, iż Europa League brakuje pięknych akcji. Grane w tych rozgrywkach starcia często są naprawdę ekscytujące i otrzymujemy okazję by podziwiać ogromną ilość goli. W dzisiejszym poście chcemy skoncentrować się na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z AC Milan. To dwie drużyny, które jeszcze niedawno odnosiły triumfy w Europie, a w tej chwili skupiają się nad zbudowaniem własnej siły.

Według sporej ilości specjalistów jest to jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Najistotniejszym minusem tego pojedynku jest to, iż sympatycy nie mają szansy podziwiać go na żywo z trybun. Dużo lepiej to starcie zaczęli gracze gości. Ekipa Milanu miała ochotę błyskawicznie wykorzystać fakt, iż Manchester United kiepsko rozpoczął to spotkanie. Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut trafił do siatki dwa razy. Te trafienia nie zostały jednak przyznane. Arbiter tego meczu dwa razy odwoływał gole piłkarzy AC Milan. W pierwszej połowie fani przed odbiornikami nie byli świadkami goli. Wiele doznań było natomiast w drugiej odsłonie. Druga odsłona dużo lepiej zaczęła się dla Czerwonych Diabłów. Znów swoją świetną formę przedstawił Fernandes. Idealnie podał futbolówkę do Diallo Amada, a ten bez większych problemów wpakował piłkę do siatki AC Milan. Zanosiło się na to, iż gospodarze dowiozą lepszą pozycję do do zakończenia spotkania, lecz wicelider Serie A dał radę doprowadzić do remisu w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie upolował Simon Kjaer i pojedynek zakończył się remisowym wynikiem 1:1.