Fenomenalne emocje podczas niedzielnego meczu ligi polskiej pomiędzy Lechem, a krakowską Wisłą!

W obecnie trwającym sezonie rozgrywek polskich bardzo dużo się dzieje i nie ma co do tego wątpliwości. Mierzmy się z sporymi niespodziankami i bez większych wątpliwości pewnych rzeczy żaden specjalista nie przewidywał. Ogromnym zaskoczeniem jest to, iż mistrz PKO Ekstraklasy, czyli drużyna Legii Warszawa walczy o pozostanie w PKO Ekstraklasie. Runda pierwsza była naprawdę beznadziejna w wykonaniu graczy Legii i w tej chwili muszą skoncentrować się na walce o utrzymanie w polskich rozgrywkach. Poznański Lech będzie świętować w obecnym sezonie setną rocznicę utworzenia zespołu i ma ochotę sam sobie zapewnić prezent z tej okazji i wywalczyć tytuł mistrza Ekstraklasy. Bez wątpienia wielbiciele piłkarscy ze stolicy Wielkopolski byli naprawdę zachwyceni z pierwszej połowy sezonu swojego klubu, który zajmował pierwsze miejsce w tabeli polskiej Ekstraklasy.

Jednakże w pierwszych starciach finałowej rundy gracze Lecha z Poznania radzą sobie nieco gorzej, i z tego powodu droga do tytułu mistrza PKO Ekstraklasy nieco pokomplikowała się. Możemy dostrzec, że poznański klub ma naprawdę ogromny problem ze zdobywaniem kompletu punktów. Spotkanie z krakowską Wisłą, który odbył si w niedzielę jest genialnym przykładem problemów ekipy z Poznania. Trenowana przez popularnego selekcjonera polskiej kadry narodowej Jurka Brzęczka ekipa musi się bronić w tym sezonie przed strefą dla spadkowiczów i pakiet trzech oczek z poznańskim Lechem mógłby być dla piłkarzy Wisły perfekcyjnym wynikiem. Przez sporą część niedzielnego spotkania mogło wydawać się, iż krakowska Wisła zwycięży ten pojedynek i trzeba zwrócić na to uwagę. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem pierwszej części do bramki wprowadził Zdenek Ondrasek wprowadzając Wisłę z Krakowa na prowadzenie wynikiem 1:0. Lech ruszył do szalonych ataków w drugiej połowie, ale długo nie umieli znaleźć sposobu na zdobycie gola. Wszystko pozwalało myśleć, iż piłkarze krakowskiej Wisły zachowają komplet punktów, jednakże wszystko odmieniło się w doliczonym przez arbitra czasie gry. Bramkę na wagę remisowego wyniku dla poznańskiej drużyny w ostatniej minucie pojedynku strzelił Antonio Milić.