Niesamowite doznania w ostatnim kwadransie batalii z piłkarską reprezentacją Anglii! Szymański zdobył gola i stał się herosem całej piłkarskiej Polski!

Niesamowite doznania w ostatnim kwadransie batalii z piłkarską reprezentacją Anglii! Szymański zdobył gola i stał się herosem całej piłkarskiej Polski!

Od wielu lat jesteśmy świadomi tego, iż polska reprezentacja piłkarska występująca na stadionie w Warszawie jest bardzo ciężka do zatrzymania. Rzeczywiście rzadko tracimy bramki na tym boisku i warto zrozumieć, iż ogromna zasługa w tym fanów piłkarskich z Polski. Gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego przypływu energii. Zawodnicy szkoleniowca Sousy w kwalifikacyjnych rozgrywkach do mundialu prezentują się do tej chwili całkiem nieźle, lecz ich dyspozycja daleka jest od ideału. Naszych zawodników wieczorem w środę czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim był z pewnością mecz z wicemistrzami Starego Kontynentu. Każdy piłkarski fanatyk z naszego kraju potrafił zrozumieć to, jak trudnym rywalem w historii spotkań naszej drużyny są angielscy zawodnicy. Jednakże w tym momencie nie można było sobie pozwolić na zawahanie, gdyż najważniejsze było ugranie maksymalnej liczby punktów.

Przed tym meczem reprezentacja piłkarska Polski była z góry skazywana na klęskę. Lecz warto rozumieć to, iż polscy gracze z reguły mocno się mobilizują na starcia z o wiele potężniejszymi. Podobnie było podczas tego starcia i trzeba podkreślić, przez spory czas mogliśmy nawet stwierdzić, iż polska kadra powalczyć by mogła o triumf z reprezentacją piłkarską Anglii. To było bardzo trudne spotkanie dla polskiego zespołu i na pewno warto ich pochwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W momencie, kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry mogło się wydawać, że to może być zakończenie marzeń o dobrym rezultacie. Polska narodowa kadra jednak nie zamierzała poddać się i cały czas poszukiwała okazji do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter gola na wagę remisowego rezultatu strzelił gracz AEK-u z Aten Szymański. Była to bez cienia wątpliwości genialna chwila dla tego polskiego zawodnika. Reprezentacja piłkarska Polski w rozrachunku końcowym wywalczyła remisowy wynik na Stadionie Narodowym podczas batalii z wicemistrzami Europy i takim sposobem w dalszym ciągu posiada spore szanse na kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze.