Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Program TVN-u o nazwie Top Model to z pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury oraz prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed telewizorami. W odcinkach będzie można zobaczyć całkiem sporo cenionych i znanych figur w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

W ramach tego sezonu konkurować będzie 14 uczestników, wśród których są też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet jury przyznaje osobie, której możliwości do zostania modelką lub modelem są największe, w skutek czego taki uczestnik automatycznie dostaje się do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze jest oceną internautów, którzy wybierają swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Top Model ma za zadanie dać możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego co sezon postanawia się zgłosić sporo kandydatów. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który uczestnik pożegna się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli jak i okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas obecnego sezonu również będziemy mogli śledzić rywalizację uczestników i dowiedzieć się, kto będzie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł zmaga się całkiem sporo interesujących modeli i modelek, w związku z tym bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.