Wykonywana przez niego pieśń zbyt kiepska na finał konkursu Eurowizji! Przykre zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Wykonywana przez niego pieśń zbyt kiepska na finał konkursu Eurowizji! Przykre zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Polska zwykle nie wzbudzała zachwytu widzów w trakcie zawodach Eurowizji i powinniśmy pamiętać o tym. Zazwyczaj naszego kraju najpotężniejszym dorobkiem jest zakwalifikowanie się do finałowego występu, w którym wywalczaliśmy dalekie miejsca. Eurowizję odwołano w poprzednim roku, ponieważ pojawiła się epidemia COVID-19, która powstrzymała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale także resztę świata. Przedstawicielem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zemocjonować wielbicieli dobrej muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Sporo reporterów nie było uradowanych z wyboru wysłannika naszej ojczyzny, jednak w rozrachunku końcowym do wymiany nie doszło. Przykro iż musieliśmy następny raz rozstać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Brzozowski, który w trakcie turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie wielbicieli muzyki z Europy i z tej przyczyny odpadł na etapie półmetku 65. turnieju Eurowizji.

Telewidzowie z naszego kraju bez wątpienia są już bardzo zblazowani tego typu rozwojem sytuacji. Dobrze to rozumieć, iż "The Ride" a więc piosnka śpiewana przez Brzozowskiego była naprawdę niespecjalna. W tej przyśpiewce nie ma nic zachwycającego, co może wprawić w uniesienie fanów muzyki na Starym Kontynencie. To jest kolejna odsłona konkursu piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego kraju nie potrafi awansować do finałowej fazy. Od paru lat wybór ambasadorów naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi nam najlepiej i z pewnością można zrozumieć to. Należy więc wierzyć w to, iż w kolejnym roku nasz kraj będzie mógł zakwalifikować się do finałowego pojedynku o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W tego rodzaju przypadku bardzo ważne jest to, by wyselekcjonować dobrego artystę, który zdoła zauroczyć publiczność europejską. W przeciwnym razie znowu nie będziemy mieli możliwości do finałowego starcia podczas turnieju europejskiej piosenki.